top of page
nf.webp
pozadie_wix_edited.jpg

FINANCOVANIE A POISTENIE

    Sme odborníci zo Swiss Life Select  a pomôžeme Vám so správnymi finančnými rozhodnutiami, priamo na mieru vašej životnej situácii, túžbam a plánom. Švajčiarska finančná skupina Swiss Life s viac ako 160-ročnou históriou si drží vedúce postavenie na trhu životného poistenia už viac ako 160 rokov. Skúsenosti s produktami, know-how o rizikách, kvalitou servisu a finančného sprostredkovania a tiež výkonné obchodné siete tvoria základ nášho fungovania. V roku 2018 vstúpila spoločnosť kúpou firmy Fincentrum a. s. aj na slovenský trh.  Poskytujeme služby v Českej republike pod značkou Fincentrum & Swiss Life Select a od septembra 2020 pod značkou Swiss Life Select na Slovensku.

FINANCOVANIE A POISTENIE

box_edited.jpg

    Pri kúpe nehnuteľnosti Vám ponúkame  nielen bezplatné finančné poradenstvo, finančné plánovanie, sprostredkovanie úverov, ale aj výber vhodného poistenia a investovania. Chcete vyplatiť podiely, refinancovať hypotéku alebo skonsolidovať úvery, pôžičky, kreditné karty a iné finančné záväzky? Sprostredkujeme Vám najlepší úver na mieru. Potrebujete peniaze na podnikanie alebo hotovosť na čokoľvek? Na základe neustálej komunikácie s bankovými inštitúciami a neustálym mapovaním trhu Vám vieme sprostredkovať produkty všetkých bánk a aj rozličné výnimky a zvýhodnenia. V bankách Vám poskytnú len základné informácie o produktoch danej banky. My sa na rozdiel od nich zaujímame o Vás a o Vaše potreby a máme prehľad o aktuálnych produktoch všetkých bánk. Na základe analýzy zistíme Vaše potreby, zhodnotíme Vaše možnosti a odporučíme finančnú inštitúciu a riešenie ušité na mieru.

 

    Konzultácie a poradenstvo sú bezplatné na tel.čísle 0917 575 445.  Našimi partnermi sú: Consumer Finance Holding, ČSOB, mBank, Oberbank, OTP Banka, Prima banka Dexia, SberbankVolksbank, Slovenská sporitelňa, Tatra banka, Tatra-Leasing, UniCredit Bank, VÚB banka, Zuno.

logo_wattermark.png
logo_wattermark.png
logo-slsp735-removebg-preview.png
CSOB_logo-removebg-preview.png
VUB.png
postova-banka-removebg-preview.png
tatrabanka tarnsparent.png
unicredit transparent.png
37d98639-1876-43c0-b5a3-842edb4724a3-rem
stiahnuť-removebg-preview (2).png
12642963_902690559848082_703148046287978
1200px-MBank_individual.svg.png
prima-banka.png
images-removebg-preview.png
stiahnuť-removebg-preview (1).png
images-removebg-preview.png
Financie
box_edited.jpg

Všetky finančné produkty a najnovšie investičné príležitosti na jednom mieste.

HYPOTEKÁRNE ÚVERY /

PROFESIONÁLNY PRÍSTUP K VAŠIM PENIAZOM

logo_wattermark.png

      Potrebujete istotu pre Váš sen o kúpe? Po vybratí nehnuteľnosti je kľúčové urobiť analýzu úverových produktov, ktorá technicky porovnáva podmienky poskytovania úverov v jednotlivých inštitúciách. Prostredníctvom nej zistíme, ktoré typy príjmov sú pre konkrétnu banku neakceptovateľné, kde získate najviac prostriedkov na financovanie pozemku , výstavby,  bytu alebo kde získate najvýhodnejšie podmienky pri hypotéke  s daňovým bonusom.

SwissLife.png
logo_wattermark.png
nefi-nehnutelnosti-financovanie-maria-capekova

© 2020 designed by NEFI team

Registrácia č. 248645

NBS_LOGO_2019_RGB_edited.png
overeny-clen.png
RmM_backlight na office.jpg
bottom of page