top of page
podklad%25252520Lukovi%252525C5%252525A1
VLASTNÉ PARKOVANIE V CENE BYTU

ÚLOŽNÝ PRIESTOR V CENE BYTU

vizu-(2).jpg
SKVELÁ INVESTÍCIA V PERSPEKTÍVNOM REGIÓNE:

V Rimavskej Sobote vznikne nový štátny strategický priemyselný park s 500 pracovnými miestami. Jeho vybudovanie v januári 2021 oficiálne potvrdilo ministerstvo hospodárstva. Návratnosť investícií by mala prísť už v prvých rokoch prevádzky. Priemyselný park má byť vybudovaný na ploche zhruba 65 hektárov, v tesnej blízkosti plánovanej rýchlostnej cesty R2.

MIESTNI VEĽKÍ ZAMESTNÁVATELIA

YURA ELTEC Corporation Slovakia - v  priemyselnom parku v Rimavskej Sobote rozširuje jeden z najväčších zamestnávateľov v okrese svoju výrobu. Ide o spoločnosť YURA ELTEC Corporation Slovakia, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov pre automobily. Ich zákazníkmi sú svetoznáme automobilky Hyundai a Kia. V blízkej dobe plánujú rozšíriť výrobu, čo znamená aj rozšírenie počtu zamestnancov na 120. V súčasnosti firma v R. Sobote a Hnúšti zamestnáva viac než 1 400 zamestnancov. 

www.yuracorp.co

 

TAURIS, a.s. - slovenská spoločnosť sa špecializuje na výrobu a distribúciu mäsových výrobkov a výsekového mäsa. V súčasnosti zamestnáva 1274 zamestnancov.

www.tauris.sk

CSM Industry s.r.o. - strojárstvo a výroba stavebných mechanizmov má v Tisovci vyše 50-ročnú históriu, Spoločnosť CSM Industry je nástupníckou spoločnosťou podniku Cestné a stavebné mechanizmy, ktorý v roku 2017 skončil v konkurze.  V roku 1976 sa začala písať história legendárneho univerzálneho dokončovaciaho stroja UDS. Za viac ako 50 rokov sa vyrobilo vyše 30.000 strojov a stavebných mechanizmov UDS, ktoré sú vyvážané do celého sveta  Aktuálne sa zapája aj do činnosti nadväzovania vzťahov s regionálnymi strednými školami v Tisovci a Hnúšti s účelom náboru budúcej pracovnej sily.

www.csm.sk

Ekoltech spol. s r.o. -  tradičný slovenský
výrobca nábytku s viac ako 100 ročnou tradíciou vo Fiľakove.

Primárnou úlohou Ekoltechu je zabezpečiť výrobné kapacity pre IKEA s produkciou 5600 kusov nábytku počnúc posteľami, rôznymi skrinkami a stolíkmi denne. Toto dosahuje Ekoltech strategickou kombináciou najmodernejších výrobných technológiíFirma má v súčasnosti takmer 1000 zamestnancov.

www.ekoltech.sk

Quercus, s.r.o. - spoločnosť je najväčším spracovateľom, výrobcom a exportérom produktov z dreviny dub na Slovensku. Pôsobí na trhu už od roku 1994. 

www.quercus.sr

Adient Slovakia, s.r.o.  - závod v Lučenci má momentálne viac ako 900 zamestnancov.  Produkty dodáva do 21 automobiliek na celom svete. Najbližší rok by mal byť rokom stabilizácie lučenského závodu, keďže v ostatných rokoch sa rozšírilo portfólio a pribudli nové technológie. 

www.adient.sk

yura.png
tauris-logo.png
CSM.png
Ekoltech.png
unnamed.png
adient.png

PREVÁDZKA OBJEKTU LEN S TÝMI NAJLEPŠÍMI

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

ZAUJÍMAVOSTI REGIÓNU

Teplý vrch je v súčasnosti významným rekreačným centrom letnej turistiky, vďaka priehradnej vodnej nádrži.Vďaka príjemnému prostrediu, nádhernej prírody, množstvu turistických možností v blízkosti rekreačnej oblasti Teplý vrch, ju ročne navštevuje niekoľko tisíc návštevníkov

Morské kúpalisko je súčasťou Hotela Miraj Resort. V areáli kúpaliska sa nachádza bazén so slanou morskou vodou, pláž  s morským pieskom, palmy a bar s terasou.

Jaskyňa Domica sa nachádza v tesnej blízkosti štátnej hranice s Maďarskom. Tvorí jednotný genetický celok s maďarskou jaskyňou Baradla. Okrem typických štítov, bubnov a kaskádovitých jazierok je pre návštevníkov jaskyne atraktívna plavba na podzemnej riečke Styx, ktorá je súčasťou prehliadky jaskyne.

Fiľakovský hrad bol stredoveký hrad, ktorého ruiny sa vypínajú nad mestom Fiľakovo. Prvá písomná zmienka o hrade je z roku 1242, kde sa píše, že Fiľakovský hrad odolal Tatárskym nájazdom.

Hrad Šomoška, vybudovaný z netradičných šesťbokých čadičových stĺpov je unikátom medzi slovenskými hradmi. Hrad postavený z netradičných bazaltových stĺpov je na Slovensku skutočnou raritou, a jeho malebnosť ho radí medzi naše najkrajšie hrady. Leží na maďarskej hranici pri obci Somoskó.

Galéria
podklad%2520Lukovi%25C5%25A1tia%2520farb
GALÉRIA
Kontakt

Nenašli ste, čo ste hľadali?  Neváhajte a kontaktujte nás !

PREDAJNÉ MIESTO NOVÉ BÝVANIE LUKOVIŠTIA
reality gemer predajne miesto.jpg

Predajné miesto projektu NOVÉ BÝVANIE LUKOVIŠTIA  je realitná kancelária Reality Gemer , ktorá sa nachádza v centre Rimavskej Soboty v blízkosti Mestského úradu Rimavská Sobota oproti Slovenskej sporiteľni.  V blízkosti sa nachádza aj Hlavné námestie a pobočka Sociálnej poisťovne v Rimavskej Sobote.

PREDAJNÉ MIESTO NOVÉ BÝVANIE LUKOVIŠTIA: Reality GEMER,  I. Hatvániho 2A/4383, 979 01 Rimavská Sobota

bottom of page