Rezidencia Kalvárka

bývajte obklopení prírodou

mc-logo-colour.png

CERTIFIKOVANÝ

KOMFORT

BÝVANIA

 

Rezidencia Kalvárka

O projekte

giphy.gif
garaz.gif

ENERGETICKÁ TRIEDA A0

GARÁŽOVÉ PARKOVANIE A EXKLUZÍVNY

ULOŽNÝ PRIESTOR V CENE BYTU

POKOJNÁ ČASŤ STARÉHO MESTA

CHLADENIE V ŠTANDARDE BYTU

VEĽKÉ PRESKLENIA

INTELIGENTNÉ RIADENIE CEZ DISPLEJE

KAMEROVÝ DOHĽAD

SEPAROVANÝ ODPAD

TV + OFFICE PLACE V

KAŽDEJ MIESTNOSTI

KRÁSNE PRÍRODNÉ PROSTREDIE

TOP SPRÁVA BYTOVÉHO DOMU

KOZUBY V HORNÝCH BYTOCH

MHD PO RUKE

CERTIFIKÁCIA MULTICOMFORT

AUTOMATICKÉ ŽALÚZIE

original (3).gif
kruhbkn2.png

Developerský projekt Rezidencia Kalvárka je navrhnutý podľa aktuálnych požiadaviek na moderné bývanie v blízkosti prírody, hneď pri vyhľadávanej turistickej lokalite Kalvária a zároveň na skok do centra. Krásne byty s prepracovaným dizajnom sú vhodné ako pre rodiny s deťmi, tak aj ako investičná príležitosť - naozaj pre každého!
 
Štandard bytu pre tento projekt je poňatý v štýle holobytu, obohatený o smart technológie, t.j. smart ovládanie jednotlivých funkcií – budete mať k dispozícii ten najlepší komfort, aký momentálne na trhu existuje. Bývanie bude pre Vás zážitkom, ktoré Vás prekvapí v každom detaile a poteší aj Vašu peňaženku - staviame v energetickej triede A0. Výnimočná kvalita riešenia, citlivá a premyslená architektúra spolu s citlivo zladenými sadovými úpravami a oddychovou zónou spolu tvoria jedinečnú voľbu bývania pre Vás. 
>>> viac o našom štandarde

Developer projektu:

RED - Real Estate Development

Akciová spoločnosť RED vznikla v roku 1997 a je materskou spoločnosťou celej skupiny firiem s rozmanitou škálou podnikateľských aktivít. Má za sebou viaceré ukončené projekty odovzdané do užívania, pričom  disponuje vlastným projektovým a manažérskym tímom a okruhom spolupracujúcich firiem.
>>> www.red.expert

stiahnuť.jpg

Legenda

location.png

Rezidencia Kalvárka

tree.png

Stabilizovaná zeleň 1900 m²

tree2.png

Priľahľá zeleň 3 ha

church.png

Pravoslávny kostol

noemis.png

Bytový dom Noemis

Situácia

monument.png

Kalvária dominanta mesta

r1.png

Vzdialenosť k napojeniu 2km

train.png
buss.png

Želeničná a autobusová stanica

hospital.png

Nemocnica

shoping.png
pump.png
school.png

Dostupnosť služieb

Projekt je pripravovaný na projektové posúdenie podľa certifikačnej schémy Multi Comfort

mc-logo-colour.png

CERTIFIKOVANÝ

KOMFORT

BÝVANIA

Moderný človek strávi približne 90 % času v interiéri. Firma Saint-Gobain preto vytvorila štandard Multi Comfort, ktorý zaručuje užívateľom komfort vo všetkých rozhodujúcich oblastiach, ako sú akustika, svetelnosť, tepelná pohoda, kvalita vnútorného prostredia a spĺňa tiež parametre udržateľnej výstavby. Stavba môže na základe nameraných parametrov získať certifikát komfortu v nasledujúcich úrovniach: Úroveň Multi Comfort – stavba spĺňa najprísnejšie kritériá komfortu. Úroveň My Comfort – stavba spĺňa nadštandardné kritériá komfortu. Úroveň My Comfort Individual – stavba spĺňa aspoň jeden aspekt komfortu v nadštandardných hodnotách, ostatné kritériá sú minimálne na úrovni normy. Projekt certifikovaný jedným z uvedených certifikátov tak spĺňa nadštandardné parametre užívateľského komfortu a zdravého vnútorného prostredia a prispieva tak k zvýšeniu kvality života svojich užívateľov. Viac informácií: www.saint-gobain.sk.
 

Fyzické zdravie - Zdravotne neškodné prostredie je prvým predpokladom na to, aby nám bolo dobre. Znižuje riziko alergií, chráni nás pred ochoreniami a je pre nás bezpečné.

Psychická pohoda -  Prostredie, v ktorom trávime svoj čas, ovplyvňuje naše pocity. Ak sme v pohode, je náš deň hneď krajší, máme lepšiu náladu a viac energie.

Udržateľná výstavba - Stavby, ktoré šetria prírodné zdroje a neznečisťujú životné prostredie.

Jednoduchší život - Nestarajme sa o veci, ktoré riešiť nemusíme. Vetranie, kúrenie, kontrola vlhkosti, to všetko už dnes zvládne moderný dom sám. A my získame čas na užívanie si života.

Bývanie sa oplatí - Multikomfortný dom je energeticky úsporný, a tak znižuje výdavky za energie na jeho prevádzku.

Spôsob overenia a potvrdenia - Súbor nástrojov pre návrh, meranie a overenie kvality stavieb.

Komfort pri príprave, návrhu a realizácii stavieb - Súbor nástrojov pre návrh, meranie a overenie kvality stavieb.>>> viac info tu

 

Internet a televízia

Pre budúcich vlastníkov prinášame optický internet a digitálnu televíziu priamo do Vášho bytu bez nutnosti vŕtania či iných technických zásahov. Všetko máte pripravené a v prípade záujmu Vám služby poskytneme hneď, ako sa nasťahujete. Túto individuálnu starostlivosť pre klientov projektu vám zabezpečuje spoločnosť Orange Slovensko a.s.

766px-Orange_logo.svg.png
slider
harmongram_graf-2.png
pozadie1
Rezidencia Kalvárka | Vizualizácia
Rezidencia Kalvárka | Vizualizácia
 

Financovanie

Platobné podmienky pri kúpe bytu: 

Zmluva o budúcej kúpnej zmluve

Kúpna zmluva

15%   pri rezervácií

85%   pri kolaudácií

Všeobecná úverová banka VÚB

Banka je členom talianskej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, poskytujúca komplexný rozsah bankových služieb pre fyzické aj právnické osoby. V tomto projekte je financujúcou bankou.

Financujúca banka: 

stiahnuť (1).png

Exkluzívny predajca projektu: NEFI

Sme dynamická spoločnosť zaoberajúca sa nielen trhom nehnuteľností, ale aj finančným trhom už 11 rokov. Profesionálny prístup k Vašej nehnuteľnosti, každý detail pri kúpe alebo predaji je  pre nás rovnako dôležitý. Kvalitná starostlivosť a servis našich klientov je naša každodenná práca. Zaoberáme sa predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností, developerskými projektami, priamym sprostredkovaním úverov a poistením nehnuteľností, ako aj poistením života pre potreby bánk. Poskytujeme aj právny servis:  zmluvy – nehnuteľnosti, ohodnocovanie nehnuteľností (aj pre dedičské konania), odkupom nehnuteľností, bezplatné poradenstvo pri exekúciách a mnoho iného.

nf.jpg

Harmonogram

harmongram_graf-1.png
original (2).gif
original (2).gif
original (2).gif
original (2).gif
original (2).gif
original (2).gif
 

Galéria

Parkovanie

V rámci Vášho nového bývania máte k dispozícii aj parkovacie miesto v cene bytu. Jedná sa o garážové parkovanie s plnou automatizáciou ovládania, čo dotvára súčasť smart riešenia Vášho nového bývania. Na parkovacích miestach je možnosť vybudovať aj nabíjacie stanice pre elektromobily.

Rezidencia Kalvárka | Parking

Dodávatelia

1200px-REHAU_Logo_sRGB_01.svg.png
stiahnuť (2).png
Glassolutions_Logo_0.png
Weber_RGB.png
logo_isotra.png
 

Kontakt

Napíšte nám Vašu predstavu a
my Vás budeme kontaktovať.

Kontaktný formulár

Ďakujeme za odoslanie!

nf.jpg

Mária Čápeková

e-mail: maria.capekova@nefi.sk

office@nefi.sk

V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky +421 948 575 445

NFI_foto Majka nová.png

© 2021 design by NEFI