top of page
Rezidencia Kalvárka
Rezidencia Kalvárka
Rezidencia Kalvárka

bývajte obklopení prírodou

mc-logo-colour.png

CERTIFIKOVANÝ

KOMFORT

BÝVANIA

O projekte
Nitra
garaz.gif

Rezidencia Kalvárka

O projekte

ENERGETICKÁ TRIEDA A0

GARÁŽOVÉ PARKOVANIE A EXKLUZÍVNY

ULOŽNÝ PRIESTOR V CENE BYTU

POKOJNÁ ČASŤ STARÉHO MESTA

CHLADENIE V ŠTANDARDE BYTU

VEĽKÉ PRESKLENIA

INTELIGENTNÉ RIADENIE CEZ DISPLEJE

KAMEROVÝ DOHĽAD

SEPAROVANÝ ODPAD

TV + OFFICE PLACE V

KAŽDEJ MIESTNOSTI

KRÁSNE PRÍRODNÉ PROSTREDIE

TOP SPRÁVA BYTOVÉHO DOMU

MHD PO RUKE

CERTIFIKÁCIA MULTICOMFORT

AUTOMATICKÉ ŽALÚZIE

original (3).gif
kruhbkn2.png

Developerský projekt Rezidencia Kalvárka je navrhnutý podľa aktuálnych požiadaviek na moderné bývanie v blízkosti prírody, hneď pri vyhľadávanej turistickej lokalite Kalvária a zároveň na skok do centra. Krásne byty s prepracovaným dizajnom sú vhodné ako pre rodiny s deťmi, tak aj ako investičná príležitosť - naozaj pre každého!
 
Štandard bytu pre tento projekt je poňatý v štýle holobytu, obohatený o smart technológie, t.j. smart ovládanie jednotlivých funkcií – budete mať k dispozícii ten najlepší komfort, aký momentálne na trhu existuje. Bývanie bude pre Vás zážitkom, ktoré Vás prekvapí v každom detaile a poteší aj Vašu peňaženku - staviame v energetickej triede A0. Výnimočná kvalita riešenia, citlivá a premyslená architektúra spolu s citlivo zladenými sadovými úpravami a oddychovou zónou spolu tvoria jedinečnú voľbu bývania pre Vás. 
>>> viac o našom štandarde

Developer projektu:

RED_REAL ESTATE DEVELOPMENT

Akciová spoločnosť RED vznikla v roku 1997 a je materskou spoločnosťou celej skupiny firiem s rozmanitou škálou podnikateľských aktivít. Má za sebou viaceré ukončené projekty odovzdané do užívania, pričom  disponuje vlastným projektovým a manažérskym tímom a okruhom spolupracujúcich firiem.
>>> www.red.expert

stiahnuť.jpg

Situácia

pozadie

Multi Comfort

Projekt je pripravovaný na projektové posúdenie podľa certifikačnej schémy Multi Comfort

mc-logo-colour.png

CERTIFIKOVANÝ

KOMFORT

BÝVANIA

image001.png

Moderný človek strávi približne 90 % času v interiéri. Firma Saint-Gobain preto vytvorila štandard Multi Comfort, ktorý zaručuje užívateľom komfort vo všetkých rozhodujúcich oblastiach, ako sú akustika, svetelnosť, tepelná pohoda, kvalita vnútorného prostredia a spĺňa tiež parametre udržateľnej výstavby. Stavba môže na základe nameraných parametrov získať certifikát komfortu v nasledujúcich úrovniach: Úroveň Multi Comfort – stavba spĺňa najprísnejšie kritériá komfortu. Úroveň My Comfort – stavba spĺňa nadštandardné kritériá komfortu. Úroveň My Comfort Individual – stavba spĺňa aspoň jeden aspekt komfortu v nadštandardných hodnotách, ostatné kritériá sú minimálne na úrovni normy. Projekt certifikovaný jedným z uvedených certifikátov tak spĺňa nadštandardné parametre užívateľského komfortu a zdravého vnútorného prostredia a prispieva tak k zvýšeniu kvality života svojich užívateľov. Viac informácií: www.saint-gobain.sk.
 

Fyzické zdravie - Zdravotne neškodné prostredie je prvým predpokladom na to, aby nám bolo dobre. Znižuje riziko alergií, chráni nás pred ochoreniami a je pre nás bezpečné.

Psychická pohoda -  Prostredie, v ktorom trávime svoj čas, ovplyvňuje naše pocity. Ak sme v pohode, je náš deň hneď krajší, máme lepšiu náladu a viac energie.

Udržateľná výstavba - Stavby, ktoré šetria prírodné zdroje a neznečisťujú životné prostredie.

Jednoduchší život - Nestarajme sa o veci, ktoré riešiť nemusíme. Vetranie, kúrenie, kontrola vlhkosti, to všetko už dnes zvládne moderný dom sám. A my získame čas na užívanie si života.

Bývanie sa oplatí - Multikomfortný dom je energeticky úsporný, a tak znižuje výdavky za energie na jeho prevádzku.

Spôsob overenia a potvrdenia - Súbor nástrojov pre návrh, meranie a overenie kvality stavieb.

Komfort pri príprave, návrhu a realizácii stavieb - Súbor nástrojov pre návrh, meranie a overenie kvality stavieb.>>> viac info tu


 

37-376122_hd-wallpaper-kids-chasing-wall
01.jpg
89-897054_family-images-hd-free-download
leaf.jpg

Dizajn

U nás je všetko bez starostí. Pre našich klientov poskytujeme individuálne vyhotovenie originálneho autorského projektu spracované našim interiérovým architektom, s ktorým si celý štandard Vášho bytu bez akéhokoľvek obmedzenia vyberiete, nastavíte a vykalkulujete. Následne Vám v rámci dokončenia stavby takýto plne funkčný a podľa Vašich predstáv zariadený byt odovzdáme. Budú pre Vás vytvorené aj viaceré možnosti vzorových štandardov, z ktorých si môžete vybrať, doladiť farebné dekory a takto ušetriť na práci architekta. Skrátka, u nás si nájdete to, čo Vám bude vyhovovať... Základ, ktorý k bytu poskytujeme je štandard BASIC (odkaz tu). V rámci DIZAJNU Vám vypracujeme ideálny variant dokončenia, pričom my, ako developer, týmto sledujeme, aby sme dosiahli pre našich klientov úplnú spokojnosť, a to na základe týchto fundamentov:
 

  1. prvotriedna KVALITA,

  2. optimálny TERMÍN dodania,

  3. bezkonkurenčná GARANTOVANÁ CENA.

 

Toto všetko pre Vás vieme zabezpečiť. Ako developer celej stavby disponujeme a exkluzívne spolupracujeme s množstvom partnerov, ktorí sa špecializujú aj na interiérový dizajn a práve preto Vám vieme zabezpečiť úspory z rozsahu diela. Dokončovanie bytov jednotlivo z pravidla nedokáže pokryť položky, ako je stavebný dozor, stavbyvedúci, kvalitár, či projektový manažér, ktorý zabezpečuje bezproblémovú komunikáciu s developerom. U nás je toto všetko pokryté nami, riešenie bytu si nastavíte Vy. Výsledok je zaručený – spokojnosť na všetkých stranách.

 

Z dôvodu pozície developera, ktorý generálne dodáva celú stavbu vrátane Dizajnu Vám zmluvne garantujeme najlepšiu cenu, akú môžete na trhu dostať. Pri príprave Kalkulácie si to môžete overiť a priniesť konkurenčnú cenovú ponuku. V prípade rozdielnej ceny to spolu zvážime, či cenu dorovnáme, alebo uzavrieme nulovú Kalkuláciu a ponecháme dokončenie bytu na Vás, čo je krajné riešenie pre prípad, ktorému sa nám avšak takmer vždy podarí vyhnúť. Veď každý vie, ako veľmi časovo a organizačne je riešenie Dizajnu bytu náročné, a je teda určite veľkou pridanou hodnotou, nechať sa od tohto odbremeniť. Chceme tiež zabrániť tomu, aby v našej novučkej bytovke prebiehali dokončovacie práce bez jasnej organizácie a logického zapracovania konštrukčných detailov do tela stavby. Je pre nás dôležitá Vaša spokojnosť a všetko sa ukáže na konečnej cene za celkový DIZAJN, s ktorou určite budete spokojný.
 

Po podpise Kalkulácie sa táto stáva záväznou a jej výška vstupuje do celkovej kúpnej ceny. Veľkým plusom je, že máte možnosť DIZAJN financovať v rámci hypotéky bez žiadnych ďalších obmedzení.

dizajn1

Internet a televízia

Pre budúcich vlastníkov prinášame optický internet a digitálnu televíziu priamo do Vášho bytu bez nutnosti vŕtania či iných technických zásahov. Všetko máte pripravené a v prípade záujmu Vám služby poskytneme hneď, ako sa nasťahujete. Túto individuálnu starostlivosť pre klientov projektu vám zabezpečuje spoločnosť Orange Slovensko a.s.

766px-Orange_logo.svg.png
harmongram_graf-2.png
RALOR3E
Rezidencia Kalvárka | Vizualizácia
Rezidencia Kalvárka | Vizualizácia
Financovanie

Financovanie

Platobné podmienky pri kúpe bytu: 

Zmluva o budúcej kúpnej zmluve

Kúpna zmluva

15%   pri rezervácii

85%   pri kolaudácii

nf.jpg

Exkluzívny predajca projektu: NEFI

Sme dynamická spoločnosť zaoberajúca sa nielen trhom nehnuteľností, ale aj finančným trhom už 11 rokov. Profesionálny prístup k Vašej nehnuteľnosti, každý detail pri kúpe alebo predaji je  pre nás rovnako dôležitý. Kvalitná starostlivosť a servis našich klientov je naša každodenná práca. Zaoberáme sa predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností, developerskými projektami, priamym sprostredkovaním úverov a poistením nehnuteľností, ako aj poistením života pre potreby bánk. Poskytujeme aj právny servis:  zmluvy – nehnuteľnosti, ohodnocovanie nehnuteľností (aj pre dedičské konania), odkupom nehnuteľností, bezplatné poradenstvo pri exekúciách a mnoho iného.

Harmonogram

harmongram_graf-1.png
original (2).gif
original (2).gif
original (2).gif
original (2).gif
original (2).gif
original (2).gif
Galéria

Galéria

dizajn_mobil.jpg

Parkovanie

V rámci Vášho nového bývania máte k dispozícii aj parkovacie miesto v cene bytu. Jedná sa o garážové parkovanie s plnou automatizáciou ovládania, čo dotvára súčasť smart riešenia Vášho nového bývania. Na parkovacích miestach je možnosť vybudovať aj nabíjacie stanice pre elektromobily.

Rezidencia Kalvárka | Parking

Dodávatelia

サンゴバン.jpg
stiahnuť (2).png
Glassolutions_Logo_0.png
Kontakt
Weber_RGB.png
Rigips-logo-008DDAE397-seeklogo.com.png
Ecophon_Logo_yellow_Gray_cmyk.jpg

Kontakt

Napíšte nám Vašu predstavu a
my Vás budeme kontaktovať.

NFI_foto Majka nová.png
nf.jpg

Mária Čápeková

e-mail: maria.capekova@nefi.sk

office@nefi.sk

V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky +421 948 575 445

Kontaktný formulár

Ďakujeme za odoslanie!

bottom of page